יש לך עוד מוצרים?


בינתיים לא :) אם יש לך רעיונות, בקשות או מחשבות לגבי הספלים הבאים (או פיסות נוסטלגיה אחרות שמגיעה להן מחווה) - אשמח לשמוע!
אני רוצה רק ספל אחד וזה יוצא יקר מדי עם המשלוח... מה לעשות?


ישנה אפשרות לאיסוף עצמי ישירות ממני, מכפר מונש (ליד נתניה). כמו כן ניתן לבחור במשלוח לנקודת איסוף, בעלות של 20 ש״ח בלבד, וזה זריז, נוח ויעיל. בהזמנה של 4 ספלים ומעלה המשלוח עד הבית חינם - כך שאם יש לך למי לתת מתנות או מישהי שרוצה גם, שווה להזמין יחד.
הזמנתי ספלים באיסוף עצמי, מאיפה אוספים?


האיסוף העצמי הוא מביתי הקט בכפר מונש (עמק חפר, קרוב לנתניה). כשההזמנה מתקבלת אצלי אני שולחת מייל או הודעת ווטסאפ עם הפרטים המלאים לתיאום האיסוף.
אפשר לקבל עטיפת מתנה?


ברור! כל הספלים באיסוף עצמי מגיעים עטופים יחד עם גלויה נחמדה שמסבירה את הסיפור שמאחוריהם. אם הזמנת ספל/ים במשלוח - נא לבקש עטיפת מתנה בהערות להזמנה ואצרף לחבילה שלכם נייר עטיפה. במשלוח אני עוטפת בעיקר בפצפצים כדי שהכל יגיע בשלום אז העיטוף הוא עליך :)
הזמנתי ספלים במשלוח לנקודת איסוף. מאיפה אוספים?


נקודת האיסוף הקרובה אליך נקבעת אוטומטית לפי הכתובת שהכנסת בהזמנה, מתוך מבחר גדול של נקודות איסוף בכל רחבי הארץ. כשההזמנה תיקלט אצלי, תישלח אליך הודעה עם הפרטים המדויקים של נקודת האיסוף שלך. במידה וברצונך לבחור בנקודת איסוף ספציפית, ניתן להיכנס לאתר חברת המשלוחים, לבחור נקודת איסוף ולציין את שמה בהערות של ההזמנה. לרשימה המלאה של נקודות האיסוף לחצו כאן.
איפה יש לך נקודות מכירה? אני רוצה לקנות להיום!


ניתן לקנות את הספלים ישירות (ולא דרך האתר) בחנות ״בטי בארץ הוינטג׳״ בת״א: רח׳ רמב״ם 7 ת״א (בין שוק הכרמל לנחלת בנימין). פתוח בימים ג-ה 10:00-18:00 ובימי שישי 10:00-17:00. חנות וינטג׳ עם בגדים שווים שכדאי לבקר בה גם בלי קשר!